Wordpress Import (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Options
fi: Valinnat

en: Method
fi: Tapa

en: Blog
fi: Blogi

en: Story
fi: Artikkeli

en: Importing
fi: Ladataan
