Wordpress Import (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Options
gl: Opcións

en: Method
gl: Método

en: Blog
gl: Blogue

en: Story
gl: Artigo
