Wordpress Import (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Method
lt: Būdas

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Story
lt: Straipsnis
