Wordpress Import (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Options
lv: Iespējas

en: Method
lv: Veids

en: Blog
lv: Blogs

en: Story
lv: Stāsts

en: Importing
lv: Importē
