Wordpress Import (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Options
nl: Opties

en: Method
nl: Methode

en: Story
nl: Artikel

en: Create new user
nl: Nieuwe gebruiker aanmaken

en: Importing
nl: Aan het importeren
