Wordpress Import (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Options
pl: Opcje

en: Method
pl: Metoda

en: Story
pl: Artykuł

en: Create new user
pl: Utwórz nowego użytkownika

en: Importing
pl: Importowanie
