Wordpress Import (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Options
sk: Nastavenia

en: Method
sk: Metóda

en: Story
sk: Článok

en: Importing
sk: Import
