Wordpress Import (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Method
ta: முறை

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Story
ta: கதை
