Wordpress Import (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Method
vi: Phương thức

en: Story
vi: Truyện

en: Importing
vi: Nhập
