Wordpress Import (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Options
es: Opciones

en: Method
es: Método

en: Story
es: Artículo

en: Create new user
es: Crear nuevo usuario

en: Importing
es: Importando
