Wordpress Import (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Options
ja: オプション

en: Method
ja: メソッド

en: Blog
ja: ブログ

en: Story
ja: ストーリー

en: Importing
ja: インポート
