Wordpress Import (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།
