Wordpress Import (6.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Language
cy: Iaith

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral
