Wordpress Import (6.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Options
eu: Aukerak

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Importing
eu: Importatzen
