Wordpress Import (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Language
gl: Idioma

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Options
gl: Opcións

en: Untitled
gl: Sen título

en: Language neutral
gl: Idioma neutral
