Wordpress Import (6.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Language
hy: Լեզու

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
