Wordpress Import (6.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Language
is: Tungumál

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Options
is: Möguleikar

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust
