Wordpress Import (6.x-2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Language
ja: 言語

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Options
ja: オプション

en: Manual
ja: 手動

en: Import failed.
ja: インポートに失敗しました。

en: Language neutral
ja: ニュートラル言語

en: Importing
ja: インポート

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
ja: この記事を全員または上記でチェックしたグループのメンバーだけに表示します。グループが割り当てられていない記事は常に<em>パブリック</em>となります。

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
