Wordpress Import (6.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Language
ka: ენა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
