Wordpress Import (6.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Language
km: ភាសា

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា
