Wordpress Import (6.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Language
mn: Хэл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах
