Wordpress Import (6.x-2.0) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Next
no: Neste

en: Language
no: Språk

en: Advanced options
no: Avanserte valgmuligheter

en: Options
no: Valg

en: Untitled
no: Uten tittel

en: Manual
no: Manuell

en: Source file
no: Kilde-fil

en: Language neutral
no: Språknøytral

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
no: Vis dette innlegget til alle, eller bare til medlem av gruppene som er valgt over. Innlegg uten grupper er alltid <em>offentlige</em>.

en: New users
no: Nye brukere
