Wordpress Import (6.x-2.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Language
oc: Lenga

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Options
oc: Opcions

en: Import failed.
oc: L'importacion a fracassat.

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga
