Wordpress Import (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Language
ro: Limba

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Options
ro: Opţiuni

en: Untitled
ro: Nedenumit

en: Language neutral
ro: Limbă neutră
