Wordpress Import (6.x-2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Untitled
ug: ماۋزۇسىز

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل
