Wordpress Import (6.x-2.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Language
be: Мова

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Options
be: Налады

en: Language neutral
be: Нейтральная мова
