Wordpress Import (6.x-2.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Next
da: Næste

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Language
da: Sprog

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Options
da: Valg

en: Untitled
da: Uden titel

en: Manual
da: Manuel

en: Source file
da: Kildefil

en: Import failed.
da: Importering fejlede.

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Importing
da: IMport

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
da: Vis dette indlæg til alle, eller kun til medlemmerne af de grupper, der er krydset af ovenfor. Indlæg uden nogen gruppe er altid <em>offentlige</em>.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: New users
da: Nye brugere
