Wordpress Import (6.x-2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Options
el: Επιλογές

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Ready
el: Έτοιμος
