Wordpress Import (6.x-2.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Language
fi: Kieli

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Options
fi: Valinnat

en: Untitled
fi: Otsikoton

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Import failed.
fi: Lataus epäonnistui.

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Importing
fi: Ladataan

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
