Wordpress Import (6.x-2.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Next
he: הבא

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Language
he: שפה

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
he: הצג פרסום זה לכולם, או רק לחברי הקבוצות שנבחרו לעיל. פרסומים ללא קבוצות הם תמיד <em>ציבוריים</em>.
