Wordpress Import (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Language
hu: Nyelv

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Untitled
hu: Cím nélkül

en: Manual
hu: Kézi

en: Source file
hu: Forrásfájl

en: Import failed.
hu: A betöltés sikertelen.

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: Create new user
hu: Új felhasználó létrehozása

en: Importing
hu: Importálás

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Ready
hu: Kész

en: New users
hu: Új felhasználók
