Wordpress Import (6.x-2.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Language
it: Lingua

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Options
it: Opzioni

en: Untitled
it: Senza titolo

en: Manual
it: Manuale

en: Import failed.
it: Importazione fallita.

en: Language neutral
it: Indipendente dalla lingua

en: Importing
it: Importazione

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
it: Mostra il contenuto a tutti oppure solo ai membri dei gruppi selezionati nell'elenco. I contenuti senza nessun gruppo saranno sempre <em>pubblici</em>.
