Wordpress Import (6.x-2.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Language
jv: Basa

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Options
jv: Opsi

en: Language neutral
jv: Basa netral
