Wordpress Import (6.x-2.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Language
lt: Kalba

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Options
lt: Nustatymai

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
lt: Rodyti šį įrašą visiems ar tik grupės nariams pasirinktoms aukščiau. Įrašai be grupių bus <em>vieši</em>.

en: New users
lt: Nauji nariai
