Wordpress Import (6.x-2.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Language
lv: Valoda

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Options
lv: Iespējas

en: Manual
lv: Manuāli

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Importing
lv: Importē

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
