Wordpress Import (6.x-2.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Language
ms: Bahasa

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Options
ms: Opsyen

en: Language neutral
ms: Tidak spesifik kepada apa-apa bahasa
