Wordpress Import (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Language
pl: Język

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Options
pl: Opcje

en: Untitled
pl: Bez nazwy

en: Manual
pl: Ręczne

en: Source file
pl: Plik źródłowy

en: Import failed.
pl: Import zakończony niepowodzeniem.

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Create new user
pl: Utwórz nowego użytkownika

en: Importing
pl: Importowanie

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
pl: Udostępnij ten wpis wszystkim użytkownikom lub tylko członkom zaznaczonych powyżej grup. Wpisy bez zaznaczonej jakiejkolwiek grupy zawsze pozostają <em>publiczne</em>.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: New users
pl: Nowi użytkownicy
