Wordpress Import (6.x-2.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Language
sl: Jezik

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Options
sl: Možnosti

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik
