Wordpress Import (6.x-2.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Language
sv: Språk

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Options
sv: Alternativ

en: Untitled
sv: Titellös

en: Manual
sv: Manuell

en: Source file
sv: Källsträng

en: Import failed.
sv: Importering misslyckades.

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
sv: Visa detta inlägg för alla, eller enbart för medlemmar i de grupper som valts ovan. Inlägg utan några grupper är alltid <em>offentliga</em>.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: New users
sv: Nya användare
