Wordpress Import (6.x-2.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Language
tr: Dil

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Options
tr: Seçenekler

en: Untitled
tr: Başlıksız

en: Source file
tr: Kaynak dosya

en: Import failed.
tr: İçeri aktarma başarısız.

en: Language neutral
tr: Dil tercihsiz - özgün dil

en: New users
tr: Yeni kullanıcı
