Wordpress Import (6.x-2.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Language
af: Taal

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Options
af: Opsies

en: Manual
af: Handleiding
