Wordpress Import (6.x-2.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Language
ar: اللغة

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Options
ar: الخيارات

en: Language neutral
ar: اسم اللغة
