Wordpress Import (6.x-2.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Next
bg: Още

en: Language
bg: Език

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Options
bg: Параметри

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален
