Wordpress Import (6.x-2.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Language
bs: Jezik

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Options
bs: Opcije

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
