Wordpress Import (6.x-2.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Language
ca: Llengua

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Options
ca: Opcions

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Source file
ca: Fitxer d'origen

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Importing
ca: Important

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
ca: Mostra aquest article als membres i grups de la comunitat.
    Els articles sense grup assignat es mostraran sempre <em>públics</em>.

en: New users
ca: Nous usuaris
