Wordpress Import (6.x-2.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Next
cs: Další

en: Language
cs: Jazyk

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Options
cs: Možnosti

en: Import failed.
cs: Import se nezdařil.

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Importing
cs: Probíhá import
