Wordpress Import (6.x-2.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Language
et: Keel

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Options
et: Valikud

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: New users
et: Uued kasutajad
