Wordpress Import (6.x-2.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Language
fa: زبان

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Untitled
fa: بدون عنوان

en: Manual
fa: دستی

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: The file can't exceed %maximum megabytes
fa: فایل نمی‌تواند از %maximum مگابایت بزرگتر باشد.

en: import wordpress blog
fa: وارد کردن وبلاگ وردپرس

en: Ready
fa: آماده

en: New users
fa: کاربران جدید

en: No files found in %directory
fa: هیچ فایلی در %directory پیدا نشد

en: uploaded
fa: بارگذاری شده

en: Images directory
fa: پوشه تصاویر
