Wordpress Import (6.x-2.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Language
fr: Langue

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Untitled
fr: Sans titre

en: Manual
fr: Manuel

en: Source file
fr: Fichier source

en: Import failed.
fr: L'importation a échoué.

en: Language neutral
fr: Indépendant de la langue

en: Importing
fr: Importation

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
fr: Montrer cette contribution à tout le monde, ou seulement aux membres des groupes cochés ci-dessous. Les contributions sans groupes sont toujours <em>publiques</em>.

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: New user
fr: Nouvel utilisateur

en: Ready
fr: Prêt

en: New users
fr: Nouveaux utilisateurs

en: local
fr: locale
