Wordpress Import (6.x-2.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Language
hi: भाषा

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Options
hi: विकल्प

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Language neutral
hi: भाषा निष्पक्ष
